Verslo Analitika

“Turiu atsakymus net į dar neužduotus klausimus” – toks darbuotojas būtų kiekvieno vadovo svajonė. Vis dėl to, net puikiausiai duomenyse nardantis BI specialistas, naudodamas įprastinius darbo įrankius, užtrunka, kol gali pristatyti gautas įžvalgas.

Microsoft Power BI programa – tai verslo analitikos įrankis, padedantis įmonėms lengviau, greičiau ir kokybiškiau apdoroti turimus duomenis bei paversti juos strateginėmis įžvalgomis.

Paprastai gauti įžvalgoms reikalingus duomenų pjūvius neįmanoma be ilgo ir kruopštaus žmogiško darbo. Pritaikius Power BI verslo analitikos galimybes savo reikmėms, duomenis iš skirtingų šaltinių galima apdoroti beveik realiuoju laiku, o jų tarpusavio ryšius, tendencijas ir kitas įžvalgas iškart pamatyti itin vizualiose ataskaitose.

web-bi-thinkpad-4
Daugiau kaip 100 tūkstančių įmonių visame pasaulyje naudojama Power BI verslo analitikos sistema pritaikyta šiuolaikinės įmonės poreikiams: ją galima integruoti su daugeliu kitų įmonėse naudojamų sistemų, o ataskaitas pasiekti iš bet kokio įrenginio.

2018 m. Power BI sprendimas “Gartner” įvertintas kaip verslo analitikos rinkos lyderis.

Verslo analitika Power BI

Susipažinkite su Microsoft Power BI: